В Плесецькій гімназії 2 жовтня розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Він триватиме до 31 жовтня 2023 року.
З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувається під гаслом ” Вірю в майбутнє твоє, Україно!”.
Метою місячника є сприяння втіленню основних положень ” Концепції національно- патріотичного виховання в системі освіти України”, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднанню зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму підростаючої особистості, посилення патріотичного руху в Україні, пробудженню в школярів глибокого інтересу до історії України та рідного краю.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-01_09-58-24-069.jpg)