У Плесецькій гімназії проведено профіликтактично – просвітницький захід із залученням представника Національної поліції України і дільничого інспектора с. Плесецьке Корчагіна І.О., та представників служби пробації для учнів 8-9класів, метою профілактики суїцидальної та інших негативних проявів поведінки у підлітковому віці. Учнів зацікавила бесіда, особливо дискусія на різносторонню тематику, адже кожен міг поставити будь-яке питання дільничому, який викликав безмежну довіру учнів.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-31_13-55-37-460-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-31_13-55-59-950-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-31_13-56-00-092-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-31_13-56-18-284-1024x473.jpg)