Доброю традицією в Плесецькій гімназії, стало щорічне проведення акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. У цій акції брали участь учні 2 – 9 х класів. За період проходження акції в нашій школі учасники: збирали усю необхідну інформацію про зимівлю птахів, про їх видовий склад; складали каталог зимуючих птахів; учні майстрували та розміщували на території школи та своїх дворів годівниці, здійснювали підгодівлю птахів; проводили спостереження за птахами, визначали місця, де птахи зустрічаються найчастіше.
Здобувачі освіти робили годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.
Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипле небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе їм перезимувати. Давайте разом турбуватися про братів наших менших узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!
Ми повинні берегти природу – вона чи не найкраще лікує душу. А зранених душ у війні – не злічити». Тому на сьогодні досить гостро стоїть питання охорони птахів. Отже, вирішуючи долю тих чи інших птахів, треба враховувати всі особливості їхнього життя,
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-20-14-154-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-20-14-934-766x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-20-15-648-1024x766.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-20-36-253-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-20-50-179-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-21-35-212-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-21-40-708-836x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-21-42-545-472x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-21-45-105-1024x576.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-21-46-075-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-21-46-691-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-11_17-21-47-327-768x1024.jpg)