З 30 жовтня по 3 листопада в початковій ланці пройшла виставка робіт «Щедра осінь». Діти разом з батьками вирішили, що осінь має бути дійсно щедрою і прийняли рішення задонатити на армію. Було зібрано 12950грн.
8 листопада в рамках Флешмобу “Здоровий рецепт моєї родини” у Плесецькому ліцеї відбувся благодійний ярмарок “З’їж смаколик – допоможи ЗСУ”. Було зібрано 11439грн.
Всі зібрані кошти у сумі 24389 грн підуть на матеріали для плетіння сіток та закупівлю тактичних шкарпеток і сушок для воїнів, які сьогодні знаходяться на передовій.
Щиро дякуємо всім, хто долучався до цих акцій! Ви неймовірні!
Дякуємо ЗСУ за можливість жити і навчатися! Разом до Перемоги!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_09-43-18-174-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_09-43-18-226-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_09-43-18-315-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_09-49-16-219-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_09-49-16-860-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_09-49-18-064-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_10-04-19-463-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_10-04-19-594-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_10-04-20-310-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_10-04-20-531-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_10-04-20-734-1024x768.jpg)