Сьогодні учні разом із членами шкільної команди “Джура” та колективом Плесецької гімназії об’єдналися, щоб зібрати й передати медикаменти для тих, хто захищає нашу країну.
Кожна упаковка ліків – це не лише набір предметів, а це частинка нашої душі. А також символ нашої підтримки і визнання тих, хто ризикує життям, захищаючи нас та нашу країну. Ми пишаємося нашими учнями та колегами, які показали величезне серце та відданість в цій складній ситуації.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї ініціативи. Наша спільна підтримка стає справжнім джерелом надії для наших воїнів та допомагає їм важливим чином. Бажаємо всім миру та безпеки, а нашим військовим – сили та міцного здоров’я. Слава Україні!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-18-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-19-2-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-21-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-23-2-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-23-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-24-2-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-24-3-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-24-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-25-2-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-25-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-26-2-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-26-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-27-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-28-2-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-28_18-03-28-1024x768.jpg)