В рамках Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насилля» , сьогодні з учнями 9- х класів Плесецької гімназії була проведена година спілкування «Про насилля знай – впевнено себе почувай».
Під час спілкування діти сформували уявлення про проблему насилля й жорстокості та їх наслідків ; обговорили питання, як відрізнити конфлікт від насильства, вчились проявляти толерантне ставлення до інших та розвивали впевненість в собі.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-28_14-17-16-712.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-28_14-17-26-326.png)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-28_14-17-44-031.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-28_14-17-53-409.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-28_14-18-03-130.jpg)