1 грудня у 8а класі відбулося заняття, присвячене Всесвітньому дню боротьби зі СНІДОМ. Учні класу поновили свої знання про вплив інфекції на організм, шляхи передачі та толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ. Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день входить у Всесвітню кампанію «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ/СНІДу, підвищити поінформованість людей, а також продемонструвати солідарність на шляху до подолання даної проблеми.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-01_15-13-57-379.jpg)