До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Плесецькій гімназії відбувся тематичний урок для учнів 9-х класів. Діти розглядали причини, шляхи інфікування, а також профілактичні заходи захисту і профілактику ВІЛ-інфекції. Учні вчилися, як виявляти перші ознаки захворювання і куди звертатися за допомогою. Також дізналась, як дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![Плесецька гімназія](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/cropped-cropped-head_shc1-1.jpg)
Плесецька гімназія
Офіційний сайт Плесецької гімназії
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/15297_724x0_803.jpg)