Головною запорукою процвітання держави є національно-патріотичне виховання молоді. Під словом «молодь» ми повинні вбачати своїх дітей, а методику виховання молоді ототожнювати з вихованням власних.
28 грудня в Плесецькій гімназії пройшла педагогічна рада на тему «Формування національно – патріотичної свідомості учнів в умовах сучасної школи». Особливу увагу було акцентовано на необхідності реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, на формуванні в учнів прагнення до збереження рідної мови та національних традицій і цінностей. Мова йшла про те, що молоде покоління часто позбавлене почуття національної гідності, гордості та патріотизму. У цих умовах постає необхідність розв’язання найгостріших проблем, пов’язаних з формуванням національної свідомості та вихованням патріотизму. Вирішальну роль у патріотичному вихованні підростаючого покоління відіграє система освіти, зокрема особистість педагога, його особистий приклад, його погляди та практичні дії, що мають бути взірцем для наслідування.
Активно працюючи в групах, у ході практичної діяльності педагоги окреслили для себе коло завдань, той напрямок, у якому вони будуть рухатися, вирішуючи такі актуальні для нашого сьогодення та майбутнього питання.
Педрада пройшла цікаво та плідно, кожен зміг взяти для себе щось важливе та корисне. Нам, педагогам, є чим пишатися, але і є над чим працювати.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/414323408_690865363133685_9077553664962946232_n-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415026445_690864236467131_8522647344115476207_n.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415030465_690864196467135_7846921146743602345_n.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415030486_690864089800479_4639068557639825392_n.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415292569_690865436467011_1375408370395667493_n-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415298620_690864779800410_7674539587531923641_n-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415337478_690865449800343_6506727062514989298_n-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415362186_690865123133709_4184742058391738293_n-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415424913_690864336467121_2983383707986923457_n-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415430515_690865293133692_1616376779045540712_n-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415435944_690865463133675_2861542983569868765_n-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415446589_690865506467004_6841725786692622720_n-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415452372_690864643133757_8925147932057703030_n-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415459915_690865413133680_6245208064990629927_n-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415467632_690864719800416_2678291052890264601_n-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415469294_690865216467033_4505863040019552990_n-1024x769.jpg)