Українська мрія – єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України.
До Дня Соборності України в Плесецькій гімназії класоводи провели бесіди на тему: «Україна – земля моя та моїх предків», «Україна – Соборна і єдина, і нам її історію творить!».
Проведені заходи посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми ще більше упевнилися, що «Україна – єдина країна». Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-00-03-561-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-00-29-227-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-00-45-731-519x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-01-05-616-941x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-01-21-265-472x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-01-35-576-472x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-01-51-667-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-02-05-057-1024x771.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-02-15-015-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-02-25-163-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-02-38-762-461x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-02-54-133-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-03-06-481-582x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-03-15-448-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-03-23-833-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-03-33-044-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-03-40-697-576x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_11-28-20-350-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_12-36-32-187-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_12-36-32-291-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_12-36-32-386-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_12-36-32-466-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_12-36-32-997-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-22_13-37-01-638-1024x768.jpg)