6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цей день є чудовою нагодою нагадати, наскільки важливо зберігати свої особисті дані у світі сучасних технологій. З цієї нагоди було проведено з учнями 5-х класів Плесецької гімназії урок інформатики на тему: “Інформаційна безпека особисті”, на якому діти переглядали відео, розгадували кросворди, грали в інтерактивні ігри.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-30-56-246-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-30-57-878-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-30-59-721-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-31-01-569-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-31-03-019-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-31-04-617-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-31-07-076-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-31-08-947-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-31-10-270-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_09-31-11-687-1024x768.jpg)