День Святого Валентина, час, коли кохання заповнює наші серця радістю та надією. Це свято відзначається по всьому світу як час для виявлення ніжності та поваги до коханих.
Сьогодні в Плесецькій гімназії був неймовірний день святого Валентина! Наші учні не лише дарували один одному незабутні валентинки, але й влаштували справжню поштову естафету. Діти з ентузіазмом кидали свої валентинки у спеціальну скриньку, а потім з нетерпінням чекали, коли їм доставлять милі слова від однокласників та друзів.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_16-03-36-698-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_16-03-38-904-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_16-03-39-619-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_16-03-40-397-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_16-03-42-358-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_16-03-42-988-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_16-15-28-238-1024x796.jpg)