Опорний заклад освіти “Калинівський академічний ліцей – освітній центр” Калинівської громади організував акцію «Збір російськомовної літератури на дрон». Осторонь не стало село Плесецьке. З ініціативи старости села Тетяни Дерій, яка зуміла долучити небайдужих жителів села, вчителів, учнів та батьків Плесецька гімназія до цієї акції.
4 тонни паперу = 1 FPV дрон.
☝️ Дякуємо всім учасникам за участь у акції, зібрану макулатуру передали, до ОЗО “Калинівський академічний ліцей – освітній центр”.
🩵💛Дякуємо нашим захисникам, які вже два роки тримають на своїх плечах українське небо, захищають серцем та зброєю кожен метр Батьківщини! Все є і буде Україна!
☝️Збір макулатури триває, тому запрошуємо долучитися до такої благодійної акції.
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-26-501-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-27-291-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-27-849-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-28-365-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-28-899-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-29-405-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-30-088-1024x506.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-30-546-771x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-12_17-52-31-137-771x1024.jpg)