Сьогодні, пройшли тренування зі стрільби в рамках національно-патріотичного виховання🇺🇦, де участь в цих заняттях прийняли і учні Плесецької гімназії.
Дякуємо інструкторам сьогоднішніх навчань.☺️
🇺🇦 Слава Україні!
#Джура
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_16-10-41-445-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_16-10-41-486-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_16-10-41-525-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_16-10-41-561-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_16-10-41-601-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_16-10-41-640-769x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_16-10-41-676-769x1024.jpg)
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Офіційний сайт Плесецької гімназії
Сьогодні, пройшли тренування зі стрільби в рамках національно-патріотичного виховання🇺🇦, де участь в цих заняттях прийняли і учні Плесецької гімназії.
Дякуємо інструкторам сьогоднішніх навчань.☺️
🇺🇦 Слава Україні!
#Джура