✨У період із 13 до 17 травня 2024 року в Україні реалізовувався щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху🚦 «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю🚸 дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі 17 травня в Плесецькій гімназії🏢 був проведений єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-06-071-1-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-07-415-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-18-123-1024x543.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-18-568-1024x473.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-28-475-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-29-069-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-44-057-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-44-556-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-44-935-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-57-703-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-06-58-149-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-31-206-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-32-163-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-32-833-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-33-372-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-33-747-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-34-219-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-34-658-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-35-102-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-35-551-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-44-822-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-44-981-1024x769.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-17_16-07-45-133-1024x769.jpg)