📚Традиційне шкільне свято Букваря, яке відбулося у 1-х класах нашого закладу.💙💛
🎈Це святковий захід, де першокласники прощалися зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.📖
Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.🏫
Це було свято не тільки прощання із першим підручником, який діти вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків. Діти опанували найважливішу книгу в своєму житті – Буквар. Під час цього святкового заходу маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року: вітали Букварика, співали, танцювали, збирали з букв слова, декламували вірші.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми першими вчителями, які стали їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.🎊🎈🌹🥳
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_17-05-52-438-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_17-05-54-661-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_17-05-54-927-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_17-05-55-193-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_17-05-55-461-1024x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-23_17-05-55-710-1024x1024.jpg)