Найкращий відпочинок влітку – з друзями!!! Сьогодні учні 5-х класів Плесецької гімназії чудово провели час на природі. Під час фотоквесту показали свою зібраність та кмітливість. Команди “зелених” та ” фіолетових” пройшли 20 станцій: літературні та музичні, художні та спортивні. Діти намагалися випередити свого суперника, тому виконувати завдання намагалися правильно та швидко. Обидві команди впоралися і з вікториною, за що отримали смаколики.
Ми вдячні нашим воїнам за безпеку дітей, за охорону їхнього дитинства. Після напружених трудових буднів нарешті наші вихованці можуть насолодитися теплим відпочинком!
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-266-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-356-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-406-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-590-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-625-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-659-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-701-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-737-768x1024.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-770-1024x768.jpg)
![](https://www.plesetskaschool.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/зображення_viber_2024-06-10_18-23-02-812-1024x768.jpg)